התקשרו:
053-6544321

פינוי גזם

פינוי גזם

"נופים" מספקת ללקוחותיה שירותי פינוי גזם ושאריות עצים וגינון אשר נועד להבטיח סביבה נקיה, בטוחה ונוחה.

פינוי ואיסוף גזם
פינוי גזם או איסוף גזם הוא שם כולל לפינוי של ענפים ועצים כרותים, עשבים, עלים, שאריות גידולים יבשות וכו. פינוי גזם הינו חלק מהותי מתהליך פינוי פסולת הנעשה בתוך היישובים השונים כחלק מהתחזוקה השוטפת והדאגה לפני העיר, בתוך חברות כחלק מצרכי הגינון של אותה חברה ושיפור פני החברה, אצל פרטיים אשר צריכים פינוי מאסיבי דחוף אם בשל פינוי גזם הנוצר בעת שיפוץ, תחזוקת גינה ועוד.

פינוי גזם - הציוד
פינוי גזם בצורה בטוחה צריך להעשות עם ציוד מתאים. איסוף הגזם יכול להעשות באמצעות מכולות מתאימות אליהם ירוכז הגזם על ידי הבעלים, עובדים שלו, צוות הגינון וכו. מכולות אלו יוצבו על ידי חברה מוסמכת לפינוי פסולת חקלאית וכאשר יהיו מלאות, יפונו על ידי אותה החברה לאתרים המיועדים למחזור הפסולת או להטמנה. אופציה שניה הינה האופציה של פינוי באמצעות דחסניות והיא מתאימה לכמות גזם גדולה המגיעה לנקודת איסוף אחת. הדחסניות מאפשרות איסוף של כמות גזם רבה יותר ולכן מספר קטן יותר של פינויים אל אתרי הפינוי. אופציה נוספת הינה לפנות את כל הגזם למספר איזורים מרוכזים, ללא צורך בהעמדת מכולות מראש בכל איזור, איסוף הפסולת על ידי משאית עם מנוף מיוחד לאיסוף הגזם. היתרון הינו בכך שניתן על שטח גדול לפנות למספר מוקדים ללא צורך בשינוע של הגזם לנקודה אחת בה ממתינה המכולה. קיבולת המשאית גדולה פי כמה מהמכולות והחיסכון הוא גם בכמות הזיהום נוצרת בשל כמות הנסיעות לאתרי המיחזור הקטנה יותר בעת עבודה עם מנוף.

פינוי גזם עם נופים
נופים עוסקת כבר למעלה מ 30 שנה בפינוי פסולת חקלאית באמצעות ציוד חדיש וצוות מיומן. פינוי הפסולת החקלאית ובתוכה פסולת הגזם, נעשים אך ורק לאתרי פינוי ולאתרי מחזור מורשים לפי חוק וניתן לבקש פינוי באמצעות הצבת מכולות, פינוי באמצעות דחסניות או פינוי באמצעות מנוף. השירות ניתן באופן מקצועי ועם יחס אישי וכל זאת במחירים ללא תחרות.

פינוי גזם  פינוי גזם