התקשרו:
053-6544321

דחסניות אשפה

דחסנים לאשפה רטובה

מדוע יש צורך בהשכרה של דחסנים?
עסקי קמעונאות רבים, כגון מזון מהיר, מסעדות, ובתי מלון, משתמשים בדחסנים על מנת להפחית את כמות הפסולת שאינה ניתנת למחזור, וכמו כן כדי לרסן את בעיית המכרסמים והריח, שבתעשיית האירוח הופך למטרד גדול. דחסנים אלו בדרך כלל מגיעים בפעולה חשמלית והידראולית, עם לא מעט תצורות טעינה.שימוש בדחסניות הפסולת מאפשרת את צמצום נפח האשפה על ידי דחיסתו עד כדי יחס של 1:6. הדחסנים מאפשרים פינוי נקי ומהיר של פסולת קלה/רכה, אשפה רטובה ואשפה יבשה כגון ניילונים וקרטונים.המוצר עמיד בפני ריקבון, קיפאון חום וכימיקלים.דחסניות הפסולת מגיעים בגדלים שונים. הדחסנים עמידים גם בתנאי מזג אוויר קשים ועומדים בתקן האירופאי המחמיר.

מערכת הדחיסה מרכזת ודוחסת את הפסולת ומאחסנת אותה באופן אסתטי ,סגור ואטום למים ועל ידי כך משפרות את רמת הניקיון והתברואה. השכרה של דחסנים מאפשרת לכם חסכון גדול במשאביים כספיים. חברת נופים המציעה שירותי השכרה ומכירה של דחסנים לשוק הרחב, לפסולת של אתרי בנין ופסולת תעשייתית.

השכרה ומכירת דחסנים חברת נופים בע"מ עוסקת בהשכרת דחסנים ואינה מוכרת אותם. דרך חברת נופים מבטיחה לכם שימוש בטכנולוגיות פינוי הפסולת החדישות ביותר כולל שימוש בצי דחסניות בגדלים שונים החל מ-6 ועד 24 קוב. לדחסנית מערכת פיקוד עם בקר אלקטרוני חדשני, המאפשר זיהוי של תקלות חשמליות והידראוליות.
חברת נופים מספקת שירות מקצועי עם 30 שנה של ניסיון בתחום. בין מוצרינו תוכלו למצוא גם דחסנים המותאמים לפינוי אשפה רטובה.

השכרת דחסנים דרך חברת נופים ניתנת במרחבי מרכז הארץ.
פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעה עבור השכרה ומכירת דחסנים.